Mini regata članova foruma

Lepše je putovati u društvu, podelite to sa nama
Odgovori
Mileta
Korisnikov avatar
Postovi: 875
Pridružio se: Nedelja 14 Jul, 2019 11:20
Lokacija: Zemun
Plovilo: Polaris Glider
Dimenzije: 7m x 2.5m
Status: Offline

Mini regata članova foruma

Post od Mileta » Utorak 14 Jan, 2020 18:39

Kad sam pomenuo da bi bilo lepo organizovati mini regatu članova foruma. Mislio sam to ozbiljno. Nisam još čuo da neko organizuje regate članova foruma. Mogli bi mi to prvi da uradimo, i ako bude sreće i mogućnoti da nam to predje u lepu tradiciju. Pošto je ovaj naš forum mali i uglavnom se svi lično poznajemo, nekoliko puta smo se i družili na vodi, znamo neke naše zajedničke navike, stvarno bi bilo lepo da to realizujemo. Znam da ste skoro svi u radnom odnosu, i da je problem uskladiti slobodno vreme. Ne računam tu sebe, u penziji sam, pa hvala bogu uvek mogu :D
Mogli bi ovde u ovoj temi da se o tome dogovaramo. Ne moramo za prvi put ni organizovati plovidbu na neku dugu relaciju. Može do Belegiških ada ili nizvodno do malih voda. To može biti i vikend tura, recimo u petak, i nazad u nedelju. Tek da vidimo kako to ide i kakvi smo zajedno. Pa ako bude kako treba možemo sledeću i na duže vreme i duže staze. Mada mislim da je za početak vikend tura nešto što bi svima odgovaralo.
Znači prvo bi nam bilo da odaberemo lokaciju, zatim uskladimo slobodno vreme. Hranu i piće možemo poneti po dogovoru za zajedničko spremanje makar jednog ili dva jela, doručak i ručak, a večeru može kako ko želi i ponese.
Sad vidite kako i šta mislite o tome i da li je izvodljivo.
Ako treba da biramo destinaciju za za prvi put predlažem Belegiške Ade, nije daleko, ima skorvitih mesta vetra ili kakve druge nepogode. Ja , Zveki i Uroš smo pre dve godine bili tamo ima jedno baš dobro mesto i ako ne bude slučajno zauzeto bio bi pravi kamp za nas nekoliko sa čamcima.

Igor Narval
Korisnikov avatar
Postovi: 348
Pridružio se: Sreda 17 Jul, 2019 18:38
Plovilo: Narval 820
Dimenzije: 8.2m x 2.45m
Status: Offline

Re: Mini regata članova foruma

Post od Igor Narval » Utorak 14 Jan, 2020 19:11

Mileta,

Ovaj predlog ima moju podršku, pričali smo o tome u različitim drugim temama na ovom Forumu.

U dobrom društvu svaka destinacija je dobra, pokazala nam je to i Bela stena usred januara.

Belegiš može da bude dobra destinacija, a može i Grocka ili nautičko selo u Boljevcima.

Recimo u Boljevcima, ko želi može da veže čamac uz ponton nautičkog sela, a ko ne želi uvek može da se usidri u okolini sela.

U svakom slučaju, ideja za svaku podršku.... :handgestures-thumbupright:

nele
Korisnikov avatar
Postovi: 280
Pridružio se: Ponedeljak 30 Dec, 2019 11:03
Lokacija: Knicanin
Plovilo: Aquarius 320
Dimenzije: 9.6m x 2.45m
Status: Offline

Re: Mini regata članova foruma

Post od nele » Sreda 15 Jan, 2020 07:37

drugari, ja jesam novi clan i nismo se valjano ni upoznali, ali se nadam da ce te me ''vuci'' sa vama?! odlicna ideja! posto ste omasili odlazak na Tisu prosle godine, evo prilike da to odradite ove godine ! mi dolazimo negde polovinom jula i ostajemo do 1og septembra! planirajte nesto krajem jula, mozda ili u avgustu?! Drugar mi drzi cardu u Titelu...Do tada se mi vidimo jos i popricamo. dobrodosli ste ! bicete i PRVI regatasi koji su se zaustavili u selu Knicanin! Bice to neko novo lepo iskustvo!

Slika

Slika

Slika

Uros
Korisnikov avatar
Postovi: 1644
Pridružio se: Utorak 04 Jun, 2019 20:53
Lokacija: Zemun
Plovilo: Riviera
Dimenzije: 8.7m x 2.8m
Status: Offline
Kontakt:

Re: Mini regata članova foruma

Post od Uros » Sreda 15 Jan, 2020 07:50

Ne znam za vas, ali mene su ove slike kupile... :D

I dalje bih mnogo voleo da odem na Tisu, ali ako dobacimo i do Belegiša, mislim da će i to biti super :handgestures-thumbupright:
Jedino što Nele i ja ne znamo čime ćemo tačno ploviti, on tek treba da kupi novi brod, a ja tek treba da prodam pa kupim :lol:
Inspektor za visinu kabine

nele
Korisnikov avatar
Postovi: 280
Pridružio se: Ponedeljak 30 Dec, 2019 11:03
Lokacija: Knicanin
Plovilo: Aquarius 320
Dimenzije: 9.6m x 2.45m
Status: Offline

Re: Mini regata članova foruma

Post od nele » Sreda 15 Jan, 2020 09:17

Ja cu ipak zadrzati moj camac i ako kupimo brodic!

Slika

Slika

Slika

Mileta
Korisnikov avatar
Postovi: 875
Pridružio se: Nedelja 14 Jul, 2019 11:20
Lokacija: Zemun
Plovilo: Polaris Glider
Dimenzije: 7m x 2.5m
Status: Offline

Re: Mini regata članova foruma

Post od Mileta » Sreda 15 Jan, 2020 15:44

Izgleda mi prelepo mesto taj Knićanin, slike su prelepe. Eto jedan predlog stoji otvoren. Pa da vidimo kako ćemo. Nije ni Tisa preko sveta.Kad bi organizovali Petak po podne za polazak, taman uveče stižemo za konak. Ali može i do Belegiša samo da krenemo. Sve opcoje su otvorene. Ja sigurno u jednom trenutku idem do Grocke, verovatno će neko moći da mi se prdruži.

nele
Korisnikov avatar
Postovi: 280
Pridružio se: Ponedeljak 30 Dec, 2019 11:03
Lokacija: Knicanin
Plovilo: Aquarius 320
Dimenzije: 9.6m x 2.45m
Status: Offline

Re: Mini regata članova foruma

Post od nele » Sreda 15 Jan, 2020 16:02

Mozda ja dodjem do Belegisa? Taman mi bude prva ozbiljnija voznja, pa vas dopratim posle do Knicanina?! Kod nas kuci ce se naci mesta za spavanje za 3-4 para...bez problema! Ne brinite, nemam bastu za okopavanje i dodatne radove!!! Salim se.

Uros
Korisnikov avatar
Postovi: 1644
Pridružio se: Utorak 04 Jun, 2019 20:53
Lokacija: Zemun
Plovilo: Riviera
Dimenzije: 8.7m x 2.8m
Status: Offline
Kontakt:

Re: Mini regata članova foruma

Post od Uros » Sreda 15 Jan, 2020 21:04

:lol: :lol:
Volimo mi da pomognemo jedni drugima, pa i da je okopavanje u pitanju ;)
A za spavanje veruj mi da bih uvek izabrao brod, koja god da je alternativa u pitanju, valjda što to željno iščekujemo tokom cele sezone. Tu mi je najlepše, a verujem da će i tebi tako biti sa novim brodom posle nekog vremena :obscene-drinkingcheers:
Inspektor za visinu kabine

Zveki
Korisnikov avatar
Postovi: 643
Pridružio se: Nedelja 14 Jul, 2019 18:39
Lokacija: Zemun
Plovilo: Alibi
Dimenzije: 7.3m x 2.2m
Status: Offline

Re: Mini regata članova foruma

Post od Zveki » Sreda 15 Jan, 2020 21:16

Slazem se sa Urosem. Hvala Nele na pozivu ali nema tog kreveta i smestaja koji bi me privukao vise od spavanja na brodu.

Neko to zavoli, neko nikada, nadam se da ces ti kada kupis svoj brod biti medju ove prve.

Odgovori